Office 365 Enterprise E3 - subskrypcja roczna

Kod produktu: 1CA9-80970
Cena netto: 903,41 zł 903.41
ilość szt.
* - Pole wymagane

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Opis

Office 365 E3 - Rozwijaj swoją firmę

Uzyskaj najnowsze aplikacje mobilne i klasyczne pakietu Office oraz zintegrowane usługi współpracy w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami zgodności i pełnymi możliwościami informatycznymi. 

Usługa Office 365 E3 obejmuje

Word Excel PowerPoint Outlook Exchange OneDrive SharePoint Teams

 

Uwzględnione funkcje:

Mobilność

Wyświetlaj i edytuj dokumenty pakietu Office za pomocą aplikacji mobilnych pakietu Office, używając tylko przeglądarki na urządzeniach z systemami Windows, iOS i Android

Kontrola dostępu do dokumentów i poczty e-mail

Usługi zarządzania prawami umożliwiają ograniczanie prawa dostępu do dokumentów i poczty e-mail. Dokumenty i pocztę można udostępnić tylko wybranej grupie użytkowników, tak aby nikt inny nie miał możliwości ich wyświetlania ani edycji.

Pakiet Office dla sieci Web

Twórz i edytuj dokumenty programów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu przeglądarki.

Poczta e-mail i kalendarze

Korzystaj z poczty e-mail klasy biznesowej w rozbudowanym i znajomym interfejsie programu Outlook, do którego możesz uzyskiwać dostęp z komputera lub w przeglądarce internetowej. Skrzynka pocztowa ma pojemność 100 GB na użytkownika i umożliwia wysyłanie załączników o rozmiarze do 150 MB.

Centrum pracy zespołowej

Połącz członków swojego zespołu za pomocą aplikacji Microsoft Teams w usłudze Office 365 i umieść czat, zawartość, osoby i narzędzia w jednym miejscu. Usługa Teams pozwala planować harmonogramy, przypisywać zadania oraz łączyć się z innymi związanymi z pracą aplikacjami i zasobami. 

Automatyzacja przepływów pracy

Twórz zautomatyzowane przepływy pracy między aplikacjami i usługami w celu uzyskiwania powiadomień, synchronizowania plików, zbierania danych itp. za pomocą narzędzia Microsoft Flow — bez kodowania.

Spotkania online

Organizuj spotkania online i internetowe konferencje audio i wideo HD. Emituj spotkania online nawet dla 10 000 osób, które mogą do nich dołączać za pomocą samej przeglądarki na niemal dowolnym urządzeniu. 

Profesjonalne opowiadanie historii w formacie cyfrowym

Za pomocą aplikacji Sway możesz łatwo tworzyć atrakcyjne, interakcyjne, internetowe raporty, prezentacje, biuletyny, materiały szkoleniowe i inne — bezpośrednio na telefonie, tablecie lub w przeglądarce.

Przechowywanie i udostępnianie plików

Korzystaj z nieograniczonego magazynu usługi OneDrive w chmurze, dostępnego w każdym miejscu i na każdym urządzeniu. Łatwo udostępniaj dokumenty innym osobom w organizacji i spoza niej oraz określaj, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki.

Usługa wideo dla przedsiębiorstw

Łatwo twórz i udostępniaj klipy wideo oraz zarządzaj nimi bezpiecznie w całej organizacji dzięki usłudze Microsoft Stream.


 

Znajdź dla siebie odpowiednie rozwiązanie - porównanie pakietów Microsoft 365 oraz Office 365 

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl