Office 365 Enterprise E5 - subskrypcja miesięczna

Kod produktu: a044b16a-1861-4308-8086-a3a3b506fac2.
Cena netto: 144,53 zł 144.53
ilość szt.
* - Pole wymagane

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Opis

Office 365 E5 - Specjalnie dla zespołów i sieci

Uprość swoją infrastrukturę, korzystając z jednej platformy do obsługi połączeń, konferencji, wideo i udostępniania — w aplikacjach pakietu Office, które już znasz.

 

Usługa Office 365 E5 obejmuje

Word Excel PowerPoint Outlook OneNote SharePoint OneDrive Teams  Power BI

Uwzględnione funkcje

Niezawodne zabezpieczenia

Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami pomaga chronić użytkowników przed zagrożeniami ukrytymi w wiadomościach e-mail, załącznikach i linkach. Skrytka klienta pozwala ograniczyć dostęp do danych tylko do wstępnie wyznaczonych, zatwierdzonych przez administratora osób uwierzytelnianych dwuskładnikowo.

Zaawansowana ochrona informacji

Ochrona przed utratą danych i szyfrowanie w usługach Exchange Online, Microsoft Teams i SharePoint Online ułatwiają zabezpieczanie zawartości w wiadomościach e-mail, w wiadomościach błyskawicznych, na spotkaniach i w witrynach zespołów.

Analiza zagrożeń

Analiza zagrożeń udostępnia szeroki wgląd w środowisko zagrożeń, ułatwiając wyciąganie praktycznych wniosków, a także zapewnia proaktywne cyberbezpieczeństwo, co wspomaga obniżanie kosztów.

Inteligentne rozwiązania zapewniające zgodność

Korzystając z Centrum zabezpieczeń i zgodności, możesz zapewniać zgodność z wymaganiami organizacyjnymi i chronić swoje dane w sposób inteligentny za pomocą usługi Office 365, używając zintegrowanych rozwiązań do zbierania elektronicznych materiałów dowodowych, zarządzania danymi oraz inspekcji.

Broker zabezpieczeń dostępu do chmury

Usługa Office 365 Cloud App Security zapewnia rozbudowany wgląd w aplikacje używane w organizacji, zaawansowaną analizę do identyfikowania i zwalczania cyberzagrożeń oraz kontrolę nad przemieszczaniem danych i monitorowanie w czasie rzeczywistym

Spotkania online

Organizuj spotkania online i internetowe konferencje audio i wideo HD. Emituj spotkania online nawet dla 10 000 osób, które mogą do nich dołączać za pomocą samej przeglądarki na niemal dowolnym urządzeniu.

Profesjonalne opowiadanie historii w formacie cyfrowym

Za pomocą aplikacji Sway możesz łatwo tworzyć atrakcyjne, interakcyjne, internetowe raporty, prezentacje, biuletyny, materiały szkoleniowe i inne — bezpośrednio na telefonie, tablecie lub w przeglądarce.

Przechowywanie i udostępnianie plików

Korzystaj z nieograniczonego magazynu usługi OneDrive w chmurze, dostępnego w każdym miejscu i na każdym urządzeniu. Łatwo udostępniaj pliki innym osobom w organizacji i poza nią oraz kontroluj to, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki.

Pakiet Office dla sieci Web

Tworzenie i edytowanie dokumentów programów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu przeglądarki.

Poczta e-mail i kalendarze

Korzystaj z poczty e-mail klasy biznesowej w rozbudowanym i znajomym interfejsie programu Outlook, do którego możesz uzyskiwać dostęp z komputera lub w przeglądarce internetowej. Skrzynka pocztowa ma pojemność 100 GB na użytkownika i umożliwia wysyłanie załączników o rozmiarze do 150 MB.

Centrum pracy zespołowej

Połącz członków swojego zespołu za pomocą aplikacji Microsoft Teams w usłudze Office 365 i umieść czat, zawartość, osoby i narzędzia w jednym miejscu. Usługa Teams umożliwia planowanie harmonogramów, przydzielanie zadań oraz łączenie się z innymi aplikacjami i zasobami.

Automatyzacja przepływów pracy

Twórz zautomatyzowane przepływy pracy między aplikacjami i usługami w celu uzyskiwania powiadomień, synchronizowania plików, zbierania danych itp. za pomocą narzędzia Microsoft Flow — bez kodowania.

Nowoczesna komunikacja głosowa przy użyciu usługi System telefoniczny

Nawiązuj, odbieraj i przełączaj połączenia służbowe w biurze, w domu lub w podróży przy użyciu telefonu, komputera i urządzeń przenośnych, bez konieczności używania tradycyjnego systemu telefonicznego.

Analiza biznesowa

Atrakcyjna prezentacja danych dzięki usłudze Microsoft Power BI. Dodaj interakcyjne pulpity nawigacyjne do codziennych środowisk, aby szczegółowe informacje znajdowały się w zasięgu ręki. Współpracuj z zespołami globalnymi, szybko uzyskuj odpowiedzi i ułatw sprawne podejmowanie decyzji z każdego urządzenia.

Mobilność

Wyświetlaj i edytuj dokumenty pakietu Office za pomocą aplikacji mobilnych pakietu Office, używając tylko przeglądarki na urządzeniach z systemami Windows, iOS i Android.

Kontrola dostępu do dokumentów i poczty e-mail

Usługi zarządzania prawami umożliwiają ograniczanie prawa dostępu do dokumentów i poczty e-mail. Dokumenty i pocztę można udostępnić tylko wybranej grupie użytkowników, tak aby nikt inny nie miał możliwości ich wyświetlania ani edycji.

Usługa wideo dla przedsiębiorstw

Łatwo twórz i udostępniaj klipy wideo oraz zarządzaj nimi bezpiecznie w całej organizacji dzięki usłudze Microsoft Stream.


 

Znajdź dla siebie odpowiednie rozwiązanie - porównanie pakietów Microsoft 365 oraz Office 365 

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl