corel_logo.png
  • nowość

CorelDRAW GS 2020 PL/CZ Box MAC

Kod produktu: 482
Cena netto: 2 288,60 zł 2288.60
ilość szt.

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Opis

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 jest tak wszechstronny, że spełni wymagania zarówno profesjonalnych grafików, początkujących użytkowników, jak również firm zajmujących się tworzeniem projektów we własnym zakresie. To idealne rozwiązanie dla następujących grup:

Projektanci grafiki i przedstawiciele kreatywnych zawodów
Materiały reklamowe, materiały do druku, ilustracje, prace artystyczne, logotypy, broszury, materiały sprzedażowe i marketingowe, grafiki internetowe i diagramy.

Specjaliści zajmujący się profesjonalną produkcją graficzną
Oznakowania, druk wielkoformatowy, sitodruk, nagrody, grawerstwo, grafiki na pojazdy, projektowanie odzieży.

Okazjonalni użytkownicy narzędzi graficznych w firmach
Ulotki, plakaty, broszury, materiały sprzedażowe, prace graficzne.

Czym pakiet CorelDRAW Graphics Suite wyróżnia się spośród konkurencyjnych produktów?

Zintegrowane aplikacje

Program CorelDRAW łączy funkcje umożliwiające projektowanie grafiki i układu stron w jednej aplikacji. Program Corel PHOTO-PAINTTM dodaje narzędzia do profesjonalnej edycji zdjęć zintegrowane z tokiem pracy.

Natywna obsługa systemów operacyjnych

Projektuj z pełną swobodą, korzystając z możliwości systemu Windows lub komputerów Mac. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 został opracowany od podstaw dla wybranej przez Ciebie platformy.

Elastyczne i przystępne opcje zakupu

Zamów subskrypcję pakietu CorelDRAW Graphics Suite w cenie niższej niż koszt zakupu jednej aplikacji konkurencyjnej firmy lub wybierz licencję stałą, aby stać się niezależnym posiadaczem produktu. Wybór należy do Ciebie!

 

Najważniejsze funkcje

Grafika wektorowa

Podstawowe linie i kształty można przekształcać
w skomplikowane prace, a liczne narzędzia do tworzenia kształtów i rysowania pozwalają uzyskać różnorodne krzywe.

Układ stron

W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp.

Edycja zdjęć

Retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom programu Corel PHOTO-PAINT, którego działanie bazuje na warstwach. Używaj programu AfterShot 3 HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

Typografia

Stosuj efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek i dopasowuj tekst do ścieżek, korzystając z kompletnego zestawu narzędzi typograficznych.

Narzędzia do grafik internetowych

Cała gama wzorców i narzędzi do tworzenia grafik internetowych umożliwia opracowywanie atrakcyjnych materiałów do publikowania w Internecie. Dzięki zestawowi narzędzi oferujących precyzję na poziomie pikseli możesz sprawić, że każda grafika, którą wyeksportujesz do publikacji w Internecie, będzie miała wyraźne krawędzie.

Wysokiej jakości wydruki

Kontroluj spójność kolorów dla różnych obszarów zastosowań, a przed rozpoczęciem drukowania zyskaj pewność, że kolory zostaną wiernie oddane. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi zarządzania kolorami w programie CorelDRAW z łatwością przygotujesz dokumenty do druku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl