Copilot for Microsoft 365

Kod produktu: CFQ7TTC0MM8R
Cena netto: 1 357,89 zł 1357.89
ilość szt.
* - Pole wymagane

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Opis

Microsoft Copilot to twój codzienny towarzysz oparty na sztucznej inteligencji. Pozwala ci pracować sprytniej, zwiększać produktywność, pobudzać kreatywność i pozostawać w kontakcie z ludźmi i rzeczami w twoim życiu. Oto najważniejsze cechy Copilota:

  1. Wszechstronność: Copilot działa wszędzie tam, gdzie ty. Możesz korzystać z niego w aplikacji mobilnej, przeglądarce Edge, systemie Windows i innych miejscach.

  2. Inteligentna adaptacja: Copilot dostosowuje się do twoich potrzeb. Bez względu na to, czy przeglądasz internet, szukasz odpowiedzi, czy wykorzystujesz swoją kreatywność, Copilot może pomóc ci odkryć nowe możliwości.

  3. Funkcje dla osób indywidualnych:

    • Pozwala na czatowanie z możliwością korzystania z tekstu, głosu i obrazów. Możesz także korzystać z podsumowywania dokumentów i stron internetowych oraz tworzenia obrazów w Designerze (dawniej Bing Image Creator).
    • Copilot Pro: Wersja płatna, która oferuje szybsze odpowiedzi w godzinach szczytu, dostęp do Copilota w wybranych aplikacjach Microsoft 365 oraz szybsze tworzenie obrazów AI.
  4. Copilot dla firm:

    • Copilot dla Microsoft 365: Dostępny w planach Microsoft 365 Business Standard lub Business Premium. Oferuje funkcje Copilota w Wordzie, Excelu, PowerPointe, OneNote i Outlooku, a także w Microsoft Teams. Dodatkowo zapewnia ochronę danych na poziomie korporacyjnym i możliwość dostosowania za pomocą Microsoft Copilot Studio.

W skrócie, Microsoft Copilot to inteligentny asystent, który pomoże ci pracować efektywniej, niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy reprezentujesz firmę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl